Askeri Testler

Askeri Testler

Askeri testler, daha bilinen tanımıyla MIL-STD testleri, ABD Ordusu tarafından geliştirilen katı standartları, spesifikasyonları ve gereksinimleri kullanarak ekipman performansının doğrulanmasını gerektirir.

Askeri Testler

Askeri testlerin amacı, ekipmanın zorlu askeri şartlarda hayatta kalmasını ve mevcut askeri sistemlerle etkili bir şekilde entegre olmasını sağlamaktır. 

MIL-STD kısaltması, askeri standartlar, arayüz, tasarım kriterleri, üretim süreçleri, standart uygulamalar ve test yöntemlerini içeren tek tip mühendislik ve teknik gereksinimleri tanımlayan askeri testler için bir alt kümedir.

EUROLAB, ekipmanınızın ve alt sistemlerinizin performansını, kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için katı askeri standartlarda ürünlerinizin test edilmesine yardımcı olur. 

Bileşenler ve yapılar için çevresel testlerimiz, müşterilere, düzenleyici kurumlara ve askeri sistem ve alt sistem üreticilerine profesyonel, güvenilir ve zamanında sonuçlar sağlama konusunda endüstri çapında bir itibar kazanmıştır. Son teknoloji MIL-STD uyumlu tesislerle, çok çeşitli çevresel ve performans bazlı testler için bileşen seviyesinden tüm araca kadar test yapabiliyoruz.

EUROLAB, askeri testler kapsamında, 25 yılı aşkın MIL-STD test deneyimiyle, ekipmanınızı ve alt sistemlerinizi aşırı çevresel ve elektromanyetik koşullara göre değerlendirmenize yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp