Asker Yüz ve Göz Ekipmanı Testi

Asker Yüz ve Göz Ekipmanı Testi

EUROLAB, göz sağlığını korumak için tasarlanmış kişisel koruyucu ekipmanları, barışı koruma güçleri ve ulusal savunma güçleri tarafından geliştirilen ve kullanılan birkaç gelişmiş test yöntemiyle test eder.

Asker Yüz ve Göz Ekipmanı Testi

EUROLAB, silahlı kuvvetlerinin, sayısız olanı değerlendirerek oluşturulan gereksinimleri karşılayacak koruyucu ekipman kullandığını garanti eden bir program olan "Asker Koruyucu Ekipman Süreci" ne katkıda bulunan bağımsız test laboratuvarlarından biri olmaktan gurur duymaktadır.

Özellikle, EUROLAB, gözlükleri askeri muharebe göz koruma spesifikasyonlarına (MCEPS) göre test eden, ordu ve KKD tedarikçileri ile yakın işbirliği içinde çalışan iki onaylı üçüncü taraf laboratuvardan biridir. 

Bunlara ek olarak, EUROLAB, NATO kuvvetleri tarafından kullanılan çeşitli STANAG standartlarına göre göz korumasını test etmek üzere akredite edilmiştir. Başkalarını güvende tutmak için çok fazla riske girenlerin vizyonunu koruyan süreçlere uzmanlığımızı ödünç vermek bir onur ve ayrıcalıktır.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp