MIL-PRF-64266 Testi

MIL-PRF-64266 Testi

EUROLAB, önceden NGCON (Yeni Nesil Konektör) olarak bilinen yeni piyasaya sürülen MIL-PRF-64266 spesifikasyonuna göre fiber optik konektörleri test etme yetkisine sahiptir. 

MIL-PRF-64266 Testi

Bu konektör hem NAVAIR hem de NAVSEA'nın gereksinimlerini karşılar ve çıkarılabilir cinsiyetsiz optik uçlu dairesel ve dikdörtgen, fiş ve priz tipi konektörler içerir. Spesifikasyon, konektör kovanları, konektör ekleri, konektör arka kapakları, arka kapak aksesuarları ve toz kapaklarını içerir.

Spesifikasyonda belirtilen yeterlilik testi gereksinimleri, Savunma Bakanlığı'nın uygulanabilir gereksinimlerini karşılamak için kapsamlıdır. Bu spesifikasyon altındaki fiber optik konektörler, muhtemelen açılı parlatılmış tek modlu uygulamaları da barındırmak için anahtarlı terminallerle donatılabilir. 

MIL-PRF-64266 konektörü için terminal, MIL-PRF-29504'ün 18, 19, 20 ve 21 numaralı eğik çizgilerinde belirtilmiştir. Çoğu test yöntemi, optik test ekipmanı ve test koşulları için geçerli gerekliliklerin yanı sıra MIL-STD-1678'de ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp