ASTM Testleri

ASTM Testleri

ASTM testleri, uluslararası bir organizasyon olan ASTM International tarafından kılavuz edilir ve bu organizasyon uluslararası standartların geliştirilmesi ve sunulmasına odaklanan küresel bir organizasyondur. 

ASTM Testleri

ASTM, kuruluşun kendi web sitesinde belirtildiği gibi, yaklaşık 12.000 test yöntemi ve standardı yayınlamıştır. Gelişmiş teknik kalite ve pazar alaka düzeyi ile tanınan ASTM standartları, araştırma ve geliştirme, ürün testi ve kalite sistemlerinde kullanılmaktadır. ASTM standartları, küresel ekonomide üretim ve ticarete rehberlik eden bilgi altyapısının kritik unsurlarıdır.

ASTM test laboratuvarları, çok çeşitli sektörlerde geliştiriciler ve üreticiler için ürünleri test etmekte ve sertifikalandırmaktadır. Önde gelen bir test laboratuvarı olan EUROLAB, mühendislik ürünleri için kapsamlı testler sağlar. Kalitenin öncelikli olduğu hemen hemen her üretim süreci için ASTM spesifikasyonlarını karşılamak için sürekli olarak sınırları zorlarız.

Havacılık ve Savunmadan, Otomotiv ve Ticari araçlara kadar ASTM teknik özellikleri, kritik parçaların, süreçlerin ve bileşenlerin uygun standartları karşılamasını sağlar. ASTM testi, biyomedikal ve tıbbi cihazların, dökümlerin ve dövmelerin, dayanıklı malların, elektronik sistemlerin, iniş takımlarının, iletim sistemlerinin, türbinlerin, motorların ve daha fazlasının üretiminde ayrılmaz bir rol oynar.

EUROLAB, binlerce ASTM test yöntemi için ASTM test laboratuvarı olarak onlarca yıllık deneyime sahiptir. Uzmanlığımız, standart bir ASTM test laboratuvarı olarak çalışmanın ötesine geçer. Doğrudan ASTM test yöntemlerine uygun testlere ek olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için bireysel yöntemleri değiştirerek benzersiz çözümler sunabilmekteyiz. 

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM testleri kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp