ASTM D880 Testi

ASTM D880 Testi

ASTM D880 testi,Nakliye konteynerleri ve sistemleri için darbe testi için standart test yöntemidir. Bu test, yüklü konteynerler üzerinde darbe testi yapmak için iki prosedürü kapsar. 

ASTM D880 Testi

ASTM D880 testi aynı zamanda eğimli darbe testi olarak da bilinir. EUROLAB, paket testi hizmetlerinin bir parçası olarak ASTM D880 testi sunar.  

ASTM D880 iki tür prosedürü kapsar:

  • Prosedür A, bir konteynerin veya nakliye biriminin darbelere dayanma yeteneğini test eder.
  • Prosedür B, bir konteynerin veya nakliye biriminin veya iç ambalajın, darbeler sırasında paket içeriğini koruma yeteneğini test eder.

Bu iki prosedür, aynı boyutta ve aynı yükü taşıyan farklı konteyner tasarımlarını değerlendirmek için kullanılabilir. Bu prosedürler, çeşitli malzemelerden, malzeme kombinasyonlarından yapılmış kutular, kasalar, variller, variller, fıçılar, torbalar, çuvallar veya kovalar gibi çeşitli konteyner türlerini veya paletli yükler veya paletli birimler gibi nakliye ünitelerini test etmek için uygundur. Eğim darbe testi büyük veya ağır yüklü kaplar test etmek için özellikle uygundur.

Eğimli darbeli paketleme testleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sizi malzeme test laboratuvarımızla iletişime geçmeye davet ediyoruz. Ürünleriniz için özel bir ambalaj testi oluşturmanıza yardımcı olmanın yanı sıra ASTM D880 testi hakkında sizinle konuşmaktan memnuniyet duyacağız.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp