ASTM F2057 Testi

ASTM F2057 Testi

ASTM F2057, sandıklar, kapı sandıkları ve şifonyerler için güvenlik spesifikasyonu için bir standarttır. Bu spesifikasyonun amacı, 6 yaşın altındaki çocuklar için giysi saklama birimlerinin devrilmesiyle ilişkili riskleri sınırlandırmaktır.

ASTM F2057 Testi

Bu test, sandıklar, şifonyerler, kapı sandıkları, sandıklar, uzun sandıklar, iç çamaşırı sandıkları, bürolar ve gardıroplar için geçerlidir. EUROLAB, mobilya testleri bölümünün bir parçası olarak ASTM F2057'ye uygunluk testi hizmetleri sunmaktadır.

Ünitenin ASTM F2057'ye göre test edilmesi üzerine; devrilmemeli veya yalnızca açılmış bir çekmece, açık kapı veya açılmış veya açılmamış kanatla desteklenmemelidir. Devrilmeyi önlemek için bir sınırlama sistemi olması durumunda, sağlanan ve önerilen bağlantı yöntemi üzerindeki uç, 50 lb'lik bir çekme kuvvetine dayanacaktır.

Yukarıdaki açıklamayı karşılayan, yüksekliği 30 inçten yüksek olan tüm ürünler, ASTM F2057 gerekliliklerini karşılamalıdır. Test maliyetlerini en aza indirmek için en kötü durum senaryosu yaklaşımı kullanılmalıdır.

ASTM F2057 ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya kesin ihtiyaçlarınız için hangi test yönteminin veya hangi test koşullarının kullanılması gerektiğine karar verirken rehberliğe ihtiyacınız varsa, sizi bugün bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz. Sorularınızı yanıtlamak ve özel malzeme testi gereksinimlerinizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp