Glenoid Kesme Testi ASTM F1829

Glenoid Kesme Testi ASTM F1829

Omuz glenoid kesme ASTM F1829, Kesmede Glenoid Kilitleme Mekanizmasının Statik Değerlendirmesi için Standart Standart Test Yöntemi direktiflerini kapsar. EUROLAB, ilgili testleri laboratuvarlarında kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Glenoid Kesme Testi ASTM F1829

Bu test yöntemi, omuz protezlerinde kullanılan modüler glenoid bileşenlerin statik kesme sökme kuvvetini belirlemeye yönelik bir yöntemi kapsar. Tasarım doğrulaması olarak ve diğer protezlerle karşılaştırmak için kullanılması amaçlanmıştır. Mekanik arıza oluşana kadar her biri en az n = 5 implant inferior-superior ve anterior-posterior yönde yüklenir.

Test düzeneği, yük altında ek parçanın yanal yer değiştirmesine izin verecek şekilde tasarlanmalıdır. Yükleme fikstürünün yük aktüatörüne sağlam bir şekilde sabitlenmesi, yanlış (daha yüksek) yüklere neden olacaktır. İnsert sabitleme tasarımına bağlı olarak bazı implantlar ASTM F1829'a göre test için uygun olmayabilir.  

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp