Biyolojik Testler

Biyolojik Testler

Biyolojik testler, bir cihazın veya ürünün biyouyumluluğunu ele alır ve ayrıca bakteriyofaja direnç, mikroorganizmalara karşı geçirimsizlik ve bakteriyel filtrasyon verimliliği gibi biyolojik performans testlerini içerebilir.

Biyolojik Testler

EUROLAB, keşiften klinik öncesi ve klinik çalışmalardan pazarlanan ürün sürümüne kadar biyolojik geliştirme döngüsü boyunca müşterileri desteklemek için özel olarak tasarlanmış küresel test ve üretim hizmetleri sunmaktadır. Dünyanın herhangi bir yerinde bulunan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama yeteneklerine sahibiz ve aşı, hücre tedavisi ve biyobenzer geliştirmeye odaklanan şirketler için özel programlarımız vardır.

Tipik bir mikrobiyoloji çalışması, müşteri, iddianın doğrulanmasıyla ilgili sorularla laboratuvarla iletişime geçtiğinde başlar. EUROLAB Laboratuvarı'ndaki bilim insanları, özel cihazların mikrobiyolojik testlerine yardımcı olmaya hazırdır ve talep sürecinde ilerleyen adımlar için önerilerde bulunabileceklerdir.  

Örneğin, tıbbi cihazlar ve materyaller, cihazın kendisi veya cihazda kullanılan materyallerin bir sonucu olarak cihaz tarafından sunulan faydaların bir hasta için olası riskleri aşmasını sağlamak için tipik olarak bir dizi biyolojik, mikrobiyolojik, fiziksel ve kimyasal teste tabi tutulur.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, biyolojik testler kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp