Antimikrobiyal Cihaz Testi

Antimikrobiyal Cihaz Testi

EUROLAB, antimikrobiyal cihaz testleri için endüstri lideridir. Fonksiyonları çevredeki cansız yüzeyleri dezenfekte etmek olan antimikrobiyal cihazlar üzerinde sayısız saat test deneyimine sahip özel mikrobiyologlardan oluşan bir ekibiz.

Antimikrobiyal Cihaz Testi

Test etme kabiliyetine sahip olduğumuz birkaç antimikrobiyal cihaz örneği, ozon jeneratörlerini, ultraviyole ışınlarını ve yerinde hipokloröz asit jeneratörlerini içerir. Bu hiçbir şekilde kapsamlı bir liste değildir ve pazarlama ve genel kullanım amaçları için bilimsel olarak savunulabilir veriler oluşturmaya yardımcı olmak için cihazlar için özel testler tasarladık.

Tipik bir antimikrobiyal cihaz çalışması, müşteri, iddianın doğrulanmasıyla ilgili sorularla laboratuvarla iletişime geçtiğinde başlar. EUROLAB Laboratuvarı'ndaki bilim insanları, özel cihazların mikrobiyolojik testlerine yardımcı olmaya hazırdır ve talep sürecinde ilerleyen adımlar için önerilerde bulunabileceklerdir.  

EUROLAB, antimikrobiyal cihazlar hakkındaki mevcut EPA görüşünü anlar ve ilgili düzenlemeleri açıklamaktan memnuniyet duyar. Örneğin, bir broşürde % 99.9'luk bir ölüm talep etmek isteyen bir UV ışığı üreticisi, laboratuvarla iletişime geçecek ve cihaz testine aşina bir bilim insanı ile temasa geçecektir. 

Müşterinin hedeflerini öğrendikten sonra, bilim adamı, söz konusu iddiayı doğrulayacak bir çalışma planı önerir ve müşterileri bir cihazın yeteneklerini keşfetmek için uygun maliyetli testlerle "küçük başlamaya" teşvik eder, ardından hedefe ulaşmak için test parametrelerini uygun şekilde değiştirir. daha sonra iddia doğrulama çalışmalarını gerçekleştirin. Süreç boyunca, EUROLAB Laboratuvarı müşterileri dinlemek ve cihazın doğru kullanımını anlamak için zaman ayırır, hatta müşterileri test için sahada olmaya teşvik eder. Sonuç, tutarlı müşteri memnuniyetidir.

Şu anda tüm dünyada endüstriler tarafından kullanılmakta olan antimikrobiyal cihaz teknolojileri arasında ultraviyole ışık, yer paspasları ve temizleyiciler, buhar cihazları ve taşınabilir elektrostatik püskürtücüler bulunmaktadır. EUROLAB Laboratuvarı'nda, tüm bu teknolojileri ve cihaz endüstrisine yepyeni olan teknolojileri test etme deneyimine sahibiz. Her özel çalışma kurulumu, cihazın amaçlanan kullanımını en iyi şekilde taklit eden zorlu test parametrelerini sağlamak için ayrı cihazlara göre uyarlanmıştır. 

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp