Biyolojik Nüfusun Doğrulama Testi

Biyolojik Nüfusun Doğrulama Testi

Bu test, ölüm oranlarını ve D-değerlerini belirlemek için bir sterilizasyon işleminden kurtulanları numaralandırmak için de kullanılabilir.

Biyolojik Nüfusun Doğrulama Testi

İlk popülasyon doğrulaması gereklidir, çünkü BI'ların popülasyonu nakliye ve / veya depolama sırasında değişebilir. Sterilizatöre maruz kalan numuneler üzerindeki nüfus sayımı da önemlidir, çünkü kantitatif veriler sağlarken, bir BI sterilite testi sadece büyüme sağlar / büyüme sonuçları vermez.

Test gereklilikleri USP <55> ve ISO 11138'de ana hatlarıyla verilmiştir. Uzmanlarımız BI şeritleri, diskler, paslanmaz çelik dikişler, aşılanmış teller ve spor süspansiyonları gibi her türlü biyolojik gösterge konfigürasyonu üzerinde test yapma yeteneğine sahiptir ve birebir rehberlik sunabilirler. Ürününüze uygun standartlar, numuneler ve test gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçin.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp