Hava Kalitesi Testi

Hava Kalitesi Testi

EUROLAB, ortam ve iç ortam havası üzerinde kapsamlı hava kalitesi testleri sunar.

Hava Kalitesi Testi

Avrupa Kardiyoloji Derneği'nin son bilimsel çalışma kötü hava kalitesi küresel olarak yılda 8,8 milyon ilave ölümüne neden olduğunu göstermektedir. Bazı hava kirleticileri koku ile belirgindir ve hatta bazıları görülebilir. Bununla birlikte, kolayca tespit edilemeyen birçok zararlı, hava kaynaklı kirletici vardır. Bu kirleticiler için hava kalitesi testi önerilir. 

Bir hava kalitesi test laboratuvarı, hangi kirleticilerin hangi konsantrasyonlarda bulunduğunu belirlemenize yardımcı olabilir ve endişeleriniz için hava kalitesini test etmenin en iyi yolları hakkında tavsiyelerde bulunabilir.

EUROLAB, hem iç mekan hava kalitesi hem de ortam hava kalitesi ile endüstriyel hava örneklemesi ve emisyonların endüstriyel hava kalitesi testi için kapsamlı bir test portföyü sunar. 

İç Ortam Hava Testi

Yerel hava kirliliği kaynaklarından, bina yapısının kendisinden veya eski arazi kullanımı kirleticilerinden gelen, iç mekanlarda sağlığı olumsuz etkileyebilecek bir dizi kirletici madde vardır. Havanın kaliteli olmadığının ilk göstergesi kalıcı koku veya kötüleşen sağlıktır.

Evinizde veya çalışma ortamınızda iç hava kalitesinin düşük olduğundan şüpheleniyorsanız, bir hava kalitesi test uzmanından yardım almanız çok önemlidir. Akredite bir hava test laboratuarında iç hava kalitesi, uygun örnekleme ve analiz oluşturmak ilk adımdır.

EUROLAB şu hava kalitesi testlerini sunar:

Ortam havası analizi Teneke kutu temizleme ve sertifikalandırma
Basınçlı solunum havası Özel yöntem geliştirme ve doğrulama
İç hava kalitesi (IAQ) Endüstriyel hijyen yöntemleri
Yorumlayıcı GC / Kütle spektrometresi Çöp gazı emisyonları
Kalıp Havadaki çoklu metaller
Koku testi Proses gazı değerlendirmesi
Ürün gazdan arındırma ve emisyon çalışmaları Toprak buhar gazı ve SVE sistemleri
Yığın testi Sabit kaynak testi
Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp