Küf Testi

Küf Testi

EUROLAB, iç mekan ticari ve konut ortamlarında küfün tanımlanması ve sayılması için çeşitli test yöntemleri, toplama cihazları ve uygulamalar sunar.

Küf Testi

Küf, hızla büyüyen bir sağlık sorunudur. EUROLAB, hem işyerinde hem de konutta kapalı ortamlarda küfün tanımlanması ve sayılması için çeşitli test yöntemleri, toplama cihazları ve uygulamalar sunar.

Bir binada küf bulunması, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sağlığı üzerinde zararlı etkileri olabilecek ciddi bir sorundur. EUROLAB, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin refahını korumak söz konusu olduğunda doğru kararları vermenize yardımcı olacak kalıp analizi uzmanlığına sahiptir.

Küf genellikle evlerimizde ve işyerlerimizde duvarlar arası, tavan arası veya yalıtım, halı ve duvar paneli gibi nemli yerlerde büyür. Ne yazık ki, küf kolonileri her zaman görünmez ve kokuları açık olmayabilir, bu da varlığının uzun süre fark edilmemesini mümkün kılar. 

Küf, insanlarda, özellikle bağışıklık sistemi zayıflamış kişilerde, yaşlılarda veya çok küçük çocuklarda ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Küf soluma semptomları genellikle solunum sisteminde ortaya çıkar, ancak genel grip semptomları ve döküntüler de ortaya çıkabilir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp