Mantar Direnci Testi

Mantar Direnci Testi

Tam kapsamlı testler, ürününüzün mantar büyümesine ve mantar duyarlı alan ortamlarına karşı performansını ve esnekliğini sağlamanıza yardımcı olur.
Sıcak, nemli koşullarda kullanılan ekipman ve ürünler mikrobiyal organizmalar için ideal bir büyüme ortamı sunar. Bu mantarlar, bakteriler veya küf, ürünlerde kritik arızalara veya ürünlerle etkileşime giren insanlar için sağlık tehlikelerine neden olabilir. 

Mantar Direnci Testi

Mantar büyümesine duyarlı ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanan ekipman, mantarlara, bakterilere veya küflere karşı metabolik atık, istenmeyen elektrik iletim yolları, hareketli parçaların mekanik arızası veya dahili elektronik bileşenlere nem girmesi nedeniyle malzeme korozyonuna karşı kabul edilebilir şekilde dirençli olmalarını sağlamak için zorlanır. .

Ürününüz yüksek neme sahip ortamlar için tasarlanmış olsun veya standart uyumluluk sağlamanız gerekip gerekmediği, Eurofins, ekipmanınızı mantar direnci, büyüme potansiyeli, saha depolama ve ürün işlevselliği açısından kabul gereksinimlerinize göre değerlendirmenize yardımcı olabilir. Test çözümlerimiz, üreticilerin bir üründe erken aşınma ve yıpranmayı, sistem girişimini ve ürün malzemesi özelliklerindeki değişiklikleri önlemesine yardımcı olur.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp