Patlayıcı Atmosfer Testi

Patlayıcı Atmosfer Testi

Patlayıcı atmosfer testi, bir ürünün tutuşmaya ve patlamaya neden olmadan yakıtla kontamine olmuş, yüksek derecede uçucu bir ortamda düzgün çalışıp çalışamayacağını belirler. Ateşleme nedenleri, pille çalışan ekipmandaki küçük elektrik arklarından, kapalı, kapalı birimlerin yüzeylerindeki sıcak noktalara, diğer mekanik kaynaklardan gelen kıvılcımlara kadar değişir.

Patlayıcı Atmosfer Testi

EUROLAB, ABD ve Avrupa güvenlik standartlarını karşılamak için askeri, ticari uçaklar, havacılık, otomotiv ve ameliyathane ekipmanları için kapsamlı patlayıcı atmosfer testleri sağlar. Tam hizmetli patlayıcı atmosfer test tesisimiz, hidrokarbon n-hekzan, propan, hidrojen gazı ve / veya jet uçak yakıtı kullanarak yakıt ve buhar karışımları sağlama yeteneğine sahiptir. Uçak ve uzay uygulamaları için, odaları 30.00080 m'ye (100.000 ft) kadar olan irtifaları simüle eder ve + 150 ° C'ye (+ 300 ° F) kadar sıcaklıklar sağlayabilir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, çevresel simülasyon testleri kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp