Termal Vakum Testi

Termal Vakum Testi

Bir termal vakum odasında test etmek, uzay ve savunma endüstrilerindeki çeşitli düzenleme standartlarına uyum için bir gerekliliktir. Termal vakum testi, ABD uzay programının başlangıcından bu yana riski azaltmak ve yörüngede karşılaşılan aşırı sıcaklıklara hazırlanmak için kullanılmıştır.

Termal Vakum Testi

EUROLAB 'ın termal vakum test hizmetleri, hem insanlı hem de insansız uzay uçuşlarına hazırlık için kullanılmıştır. Termal testler yapmaya uygun, doğru ve kontrollü koşullar geliştirmek ve sürdürmek için doğrudan devlet kurumları ve ilgili yüklenicilerle birlikte çalışırız.

Havacılıkta kullanılan bileşenlerin, alt montajların ve sistemlerin test edilmesinde ^yılların deneyimine sahip olan EUROLAB, yüksek değerli donanımların kullanılması, laboratuvarlarımızda iken korunması ve testlerin her seferinde mükemmel çalışmasını sağlamak, gereksiz testleri ortadan kaldırmak konusunda kapsamlı bir pratik bilgi birikimi geliştirmiştir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, çevresel simülasyon testleri kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp