Yükseklik ve Rakım Testi

Yükseklik ve Rakım Testi

Aşırı yükseklikte kullanılan ürün ve ekipmanların, karşılaşacakları aşırı koşulların üstesinden gelebilecek kadar dayanıklı olmaları gerekir. Sıcaklık, nem ve atmosfer koşullarını doğru şekilde çoğaltmak için kontrollü, hassas yükseklik testinin yapılabileceği özel olarak tasarlanmış tesisler gerekir.

Yükseklik ve Rakım Testi

Yükseklik testi yeteneklerimiz, 30.000 metreye (100.000 feet) kadar olan düz yükseklik testlerinin yanı sıra yükseklik, sıcaklık ve nemi birleştiren çok değişkenli testler, yükseklik ve titreşim testleri ve patlayıcı dekompresyon testini içerir.

EUROLAB irtifa test bölmeleri, çok küçükten çok büyüğe kadar değişen yükseklik odalarındaki bileşenleri, malzemeleri, alt montajları ve komple cihazları barındırabilir. Standart yükseklik testi için rampa artış oranımız 5 dakikadan daha kısa bir sürede 30.000 m (0 ila 100.000 ft) arasındadır. Patlayıcı dekompresyon için ise bu bir saniyeden azdır. Sıcaklık özellikleri, -180 ° C (+300 ° F) ile + 200 ° C (düşük) arasındadır. Eğer ekipmanınızın daha yükseğe uçmasını istiyorsanız, yüksek vakum, uzay simülasyon tesislerimiz 10-6 Torr (1.3e-7 kPa) değerlerine ulaşabilir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, çevresel simülasyon testleri kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp