COVID-19 Önlük ve Örtü Testi

COVID-19 Önlük ve Örtü Testi

Özellikle hastanelerde enfeksiyonlara karşı maksimum etkinliği sağlamak için mikrobiyal temizlik, çekme ve patlama mukavemeti veya sıvı penetrasyon testleri çok önemlidir.

COVID-19 Önlük ve Örtü Testi

Hastane ortamında sağlık personelinin kıyafetleri hem hastalar hem de kendileri için güvenlik bariyeri sağlar. Önlük ve örtüler, bir ürünün belirtilen kullanımına uygun olarak güvenliğini sağlamak için belirli standartlara uyması gereken tıbbi tekstil ürünlerinden yapılmıştır.

Hem cerrahi önlükler hem de örtüler tıbbi cihazlar olarak sınıflandırılır ve korunma düzeylerine göre farklı sınıflara ayrılır.

  • Cerrahi önlükler sağlık hizmetlerinde pek çok kişi tarafından kullanılmakta ve omuzlardan dizlere ve bileklere kadar önemli alanları kaplayarak bariyer sağlamaktadır.
  • Ameliyathanede hastayı, klinisyenleri ve tıbbi ekipmanı korumak için cerrahi örtüler kullanılır.

EUROLAB, bu ürünlerin işlevselliğini ve ilgili güvenlik standartlarına uygunluğunu sağlamak için tıbbi tekstil tedarikçilerini destekleyebilir.

Cerrahi Giysiler ve Örtüler aşağıdakiler için test edilmektedir:

  • Bölüm 1: Cerrahi Örtüler ve Önlükler - Avrupa / EN 13795-1 - ABD / ASTM F2407
  • Bölüm 2: Temiz Hava Giysileri - Avrupa / EN 13795-2

Koruyucu Önlük ve Örtü Testi ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen uzman ekibimize ulaşmaktan çekinmeyin. Aklınıza takılan soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp