LVD Alçak Gerilim Testi

LVD Alçak Gerilim Testi

Bu direktifin kapsamı, 50 volt - 1000 volt arasında alternatif akımla veya 75 volt - 1500 volt arasında doğru akımla çalışan tüm elektrikli cihazları ve ekipmanları içerir.

LVD Alçak Gerilim Testi

Ancak patlayıcı ortamlarda kullanılan cihazlar, radyolojik ve tıbbi cihazlar, kargo ve insan asansörleri, elektrik sayaçları, evlerde kullanılan priz ve prizler, gemi, uçak ve demiryollarında kullanılmak üzere tasarlanmış cihazlar ve sadece eğitimli personel tarafından kullanılan özel üretilmiş kitler araştırma ve geliştirme amaçlı. örtülü değildir.

LVD alçak gerilim testi, insan ve çevre sağlığı için güvenlik endişeleri yaratan ürünlerin tasarımında ve geliştirilmesinde önemli bir yere sahiptir. İnsanlara, hayvanlara ve doğal çevreye karşı oluşabilecek elektriksel ve mekanik riskler için LVD testleri yapılır. Söz konusu direktif kapsamındaki ürünler hem yapısal olarak güvenli hem de testler sonunda verilen bir LVD sertifikası ile enerji verimliliği ile ilgili standartlara ve yasal düzenlemelere uygundur.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp