Tüketici Elektroniği Testleri

Tüketici Elektroniği Testleri

EUROLAB, tüketici elektroniği endüstrisi için EMC ve Elektrik Güvenliği ve test laboratuvarlarında Radyo testi dahil olmak üzere yasal uyumluluk hizmetleri sunar. Tüketici elektroniği üreticileri, daha iyi, daha hızlı, daha uygun maliyetli ve enerji verimli ürünlerle ilk pazara girme konusunda muazzam baskılarla karşı karşıyadır. 

Tüketici Elektroniği Testleri

Piyasadaki en iyi yeni ürünü sunarken bile. Rekabetçi kalmak ve değişen teknolojilere ayak uydurmak için üreticiler ürünlerini sürekli olarak yükseltmelidir, bu da mevzuata uygunluk sürecinin sağlam ve verimli olması gerektiği anlamına gelir.

EUROLAB, bu hızlı ilerleyen endüstride uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve tüketici elektroniği CE işareti ve uyumluluğu dahil olmak üzere tüketici elektroniği endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için test ve destek hizmetleri geliştirmiştir.

EUROLAB olarak, müşterilerimize CE işareti ve diğer küresel uyumluluk sertifikasyon süreçlerinde yardımcı olmak için ön uygunluk ve uygunluk testleri sunan son teknoloji test laboratuvarlarımız mevcuttur.

EMC

EMC Direktifi 2014/30 / EU kapsamında, tüketici ürünleri esas olarak ev aletleri standartları EN 55014-1 ve EN 55014-2 kapsamındadır, ancak multimedya standartları ve genel standartlar gibi diğerleri geçerli olabilir. Akredite laboratuvarımız, ürününüzün CE işareti ve diğer küresel sertifikalar için sertifikalandırılması için en uygun standartlar konusunda size tavsiyelerde bulunabilecektir.

ELEKTRİK GÜVENLİĞİ

2014/35 / EU sayılı Düşük Voltaj Direktifi ile uyumluluk için akredite Elektrik Güvenliği testimiz, CE İşareti için ev aletlerini ve yayın alıcılarını kapsayan EN 60335-1, EN 60335-2-X ve EN 60065'i içerir. Ayrıca, Kuzey Amerika ve Kanada'ya erişim için ve küresel pazar erişimi için CB düzeni sertifikası sunuyoruz.

RADYO

Yerleşik kablosuz teknolojisine sahip cihazlar için radyo testi sunuyoruz; Ürününüze dahil edilmiş önceden test edilmiş modülleri veya tam uyumluluk testini kontrol etmek. Ürünün hem radyo hem de radyo-emc yönlerini ele almak için EN 300-220, EN 300-330 ve EN 301-489 serisine göre testler sunulmaktadır.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp