Endüstri Gereksinim Testleri

Endüstri Gereksinim Testleri

EUROLAB, makineleri ve cihazları, koruma ekipmanlarını, patlamaya karşı koruma ürünlerini ve sarf malzemelerini geçerli direktiflere göre veya bireysel olarak kararlaştırılan bir test programının parçası olarak test eder.

Endüstri Gereksinim Testleri

Laboratuvarlarımız size bunu başarmak için kapsamlı olanaklar sunmaktadır. Hızlı ve güvenilir ölçümler ve analizler ile geliştirme departmanınızı ve kalite güvencenizi tamamen ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş şekilde destekliyoruz.

Makineler; Makineleriniz için standart araştırma ve testler yapıyoruz ve yük asansörleri için atanmış bir kurum olarak gerekli AT tipi onay sertifikasını veriyoruz.

Patlamaya karşı koruma ürünleri; Tanınmış bir kuruluş olarak, EUROLAB potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda kullanım için cihazlar, bileşenler ve koruma sistemleri için test ve sertifikasyon ortağınızdır.

Kişisel Koruyucu Donanım (PPE); Tanınan bir kuruluş olarak EUROLAB, ürünlerinizi KKD direktifine ve Ürün Güvenlik Yasası'na (ProdSG) göre test eder.

Kum ve bağlayıcılar; EUROLAB, kimyasal ve yağ bağlayıcıların yanı sıra yollarda ve su kütlelerinde kullanım için, sanayi ve üretim için kum test eder.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp