ETSI Tip Onay Testleri

ETSI Tip Onay Testleri

Merkezi Fransa’da bulunan ve kar amacı gütmeyen ETSI, telekomünikasyon sektöründeki, ekipman üreten firmalar ve ağ operatörleri dahil bütün işletmeler için standartlar geliştirmektedir ve bu standartlar, sabit veya mobil, radyo, televizyon ve internet teknolojileri dahil olmak üzere bilgi ve iletişim teknolojileri için küresel boyutta uygulama imkanı bulmaktadır.

ETSI Tip Onay Testleri

ETSI, Avrupa Posta ve Telekomünikasyon İdareleri Birliği (CEPT) tarafından 1988 yılında kurulmuştur ve Avrupa Komisyonu ve Avrupa Serbest Ticaret Birliği (EFTA) tarafından resmen tanınmaktadır. ETSI, Avrupa Birliği’nde bilgi ve iletişim teknolojilerinin standardizasyonundan resmi olarak sorumlu kuruluştur. Her yıl 2500 civarında standart yayınlamaktadır. Bugüne kadar yayınlanan standart sayısı 30 binin üzerindedir.

Bu standartlar mobil telefon sistemleri, 3G, 4G, mobil radyo sistemi ve akıllı kartlar dahil olmak üzere önemli küresel teknolojileri mümkün kılmaktadır. Aynı zamanda bu standartlar, akıllı ulaşım sistemleri, ağ fonksiyonları sanallaştırma, siber güvenlik, elektronik imzalar ve altyapılar gibi sistemleri kapsamaktadır.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp