Hidrojen Yakıt Sistemleri Testleri

Hidrojen Yakıt Sistemleri Testleri

Yakıt Sistemleri Test Laboratuvarı simüle edilmiş hidrojen yakıt testleri, hidrojen gazı basınç döngüsü, statik ve dinamik hidrojen sızıntı testi ve sürüş döngüsü simülasyonu gerçekleştirir.

Hidrojen Yakıt Sistemleri Testleri

Yakıt Sistemleri Test Laboratuvarı, araç OEM dahili performansını veya yüksek basınçlı araç yakıt sistemlerinde dayanıklılık testi prosedürlerini karşılamak için özel test aparatları geliştirir. Prosedürler arasında su püskürtme, toz girişi, termal şok, titreşim direnci, mekanik şok veya darbe, elektrikle çalışma ve diğer özel testler yer alır.

Laboratuvar, UN GTR No. 13, ECE R134 ve SAE J2579 test standartlarının gerektirdiği beklenen hizmeti ve yerelleştirilmiş yangın testini uygulayabilir.

EUROLAB'ın "Hızlı Doldurma" Tesisi, her biri -40 ° C ila + 50 ° C arasında bağımsız ortam sıcaklığı kontrolüne sahip simüle edilmiş bir hidrojen istasyonu ve araç yakıt sistemi kullanarak yüksek düzeyde aletli yüksek basınçlı hidrojen dolumlarını gerçekleştirme araçlarına sahiptir. 

Tesis, büyük kapasiteli 87,5 MPa ve 95 MPa hidrojen depolama, tam T40 ön soğutma, programlanabilir basınç rampa hızı ve profili, akış izleme ve dinamik sızıntı izleme özelliklerine sahiptir ve her müşteriyi karşılamak için kırılma, nozul ve yuva ile eksiksizdir. benzersiz ihtiyaçlar. Tesis, yakıt sistemi davranışını ve performansını ve hidrojen istasyonu yakıt ikmal protokollerini değerlendirmek için kullanılabilir.

Yakıt Sistemleri Test Laboratuvarı ayrıca 95 MPa'ya kadar basınçlarda hidrojen gazı basınç döngüsü için test devrelerine sahiptir. Bu devreler esnek bir şekilde yapılandırılabilir ve tipik hidrojen gazı basınç döngüsü, UN GTR / ECE / SAE beklenen servis testleri ve sürüş döngüsü simülasyonları için kullanılabilir. Laboratuvar, programlanabilir basınç rampa hızı kontrolü, akış izleme, ön soğutma ve dinamik sızıntı izleme gibi Hızlı Doldurma Tesisi'nin birçok özelliğine sahiptir ve yakıt doldurma kontrolü ve arka arkaya doldurma (basınç döngüsü) işlevselliği ekler.

EUROLAB mühendisleri, gerçek bir operasyonel test için laboratuvarın enstrümantasyonunu ve kontrollerini müşterinin OEM CAN veriyolu veya benzer kontrol ünitesi ile entegre etmek için çalışabilir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp