Otomotiv Hortum Testi

Otomotiv Hortum Testi

Test hizmetlerimiz, hortum ürünlerinizin sizin ve müşterilerinizin bağlı olduğu performans ve dayanıklılık gereksinimlerini karşıladığından emin olmanızı sağlar.

Otomotiv Hortum Testi

Hortumlar, motorların ve güç sistemlerinin kritik bir bileşenidir ve bunların bütünlüğü, araç soğutma, yağlama ve hidrolik sistemlerindeki sıvı hareketinin performansında hayati öneme sahiptir. Devreleri ve göstergeleri kontrol etmek için basınç veya vakum sinyalleri gönderir ve ısıtma, soğutma, fren ve kilitleme sistemlerine vakum iletir. Bir hortumun içinden oluşan küçük çatlaklar, bir patlama hortumuna ve aşırı ısınan motora neden olabilir ve bu da aracın arızalanmasına neden olabilir.

EUROLAB, fren, soğutma sıvısı, yakıt, hidrolik, basınç, su veya pnömatik olsun, her türlü hortum, montaj ve konektörleri içeren kapsamlı bir otomotiv hortum testi paketi sunar. Malzeme testi uzmanları uzmanlarımız, naylondan poliüretan, polietilen, PVC ve sentetik veya doğal kauçuklara kadar hemen hemen her malzemeyi değerlendirmek üzere eğitilmiştir.

EUROLAB uzmanları araştırma, tasarım, ürün performansı ve arıza analizleri konusunda üreticilere yardımcı olmanın yanı sıra, kolluk kuvvetleri, sigorta ve dava davaları konusunda da danışmanlık yapmaktadır.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, endüstriyel testler kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp