Ulaşım Aydınlatma Testleri

Ulaşım Aydınlatma Testleri

Nakliye aydınlatması en yüksek güvenlik, kalite ve tasarım standartlarını karşılamalıdır. Zaman ve kalite açısından kritik nakliye endüstrisindeki aydınlatma testleri söz konusu olduğunda, giderek daha fazla üretici, nakliye aydınlatması için EUROLAB ve birinci sınıf test sistemlerine yöneliyor. 

Ulaşım Aydınlatma Testleri

Aydınlatma ve ulaşım teknolojilerini test etme konusundaki kapsamlı deneyimimiz, otomotiv, havacılık, lokomotifler, denizcilik, motosikletler, karavanlar ve arazi uygulamaları için aydınlatma ürünleri geliştirmede size avantajlar sağlar.

Otomotiv Farları ve Farları; Pazarı Hızlandırır. Fotometrik, mekanik ve çevresel performans standartlarına göre test etmek, far, dış ve iç aydınlatma sisteminize küresel araç pazarında rekabet avantajı sağlar.

Havaalanı Işıkları; FAA, ICAO, IEC, NATO, DOT, Caltrans, ITE ve diğerleri tarafından yayınlanan standartlara göre havaalanı ışıkları ve havacılık işaretçilerinin performansını değerlendirmek için ülkenin FAA tarafından tanınan test laboratuvarıyla birlikte çalışın.

Uçak; Montajları İç mekan avizelerinizin FAA, ICAO, IEC, NATO, DOT, Caltrans, ITE ve askeri, topluluk ve markalama gereksinimlerine göre tüm uygulanabilir tasarım ve operasyonel gereksinimleri karşıladığından emin olun.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp