Zararlı Madde Testleri

Zararlı Madde Testleri

EUROLAB, kalite güvencesi, mal giriş denetimleri ve müşterilerinize kalite kanıtı sağlama konusunda yanınızda yetkin bir ortaktır. Malzemelerinizi, bileşenlerinizi ve ürünlerinizi yasal gerekliliklere ve kendi özel kalite gereksinimlerinize göre test ediyoruz. Uzmanlarımız test odası ölçümlerindeki zararlı madde emisyonlarını belirler ve sizin için göç ve özgünlük kontrolleri ile duyusal testler yapar.

Zararlı Madde Testleri

AB Kimyasallar Yönetmeliği REACH'den (1907/2006 / EC) görevlerinizi uygulayarak, madde kimliği, malzeme özellikleri, kayıt, güvenlik bilgi formları, ifşa yükümlülükleri ve yasaklı maddeler ile ilgili tüm konularda size destek veriyoruz.

EUROLAB, elektrikli ve elektronik ekipmanlarla ilgili RoHS Yönergesi'ne (2011/65 / EC) bağlı olarak akredite laboratuvar analizleri konusunda size destek olur. Mal girişi denetimleri ve kalite güvencesi açısından, gerekirse, sizin için örnek testler veya tam analizler yapabiliriz.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp