Farmasötik Testleri

Farmasötik Testleri

EUROLAB, farmakoloji ve farmasotik testlerinde uluslararası tanınan bir sektör lideridir. EUROLAB, sonuçlarınızın doğruluğunu sağlamaya yardımcı olmak için kapsamlı bir şekilde doğrulanmış hayvan modellerini kullanarak farmasötik ve diyet takviyesi / nutrasötik endüstrilerindeki müşterilere çok çeşitli farmakoloji test hizmetleri gerçekleştirme konusunda 25 yılı aşkın deneyim sunar. 

Farmasötik Testleri

EUROLAB, ümit vaat eden öncü bileşiklerin belirlenmesine yardımcı olmak için birçok terapötik alanda spesifik farmakoloji protokolleri sunabilir. Ayrıca proje ihtiyaçlarınızı karşılayan özel protokoller geliştirme fırsatını da memnuniyetle karşılıyoruz.

  • Uygulama yolları: Oral, intravenöz, intramüsküler, intraperitoneal subkutan, oral film, dermal yama
  • Çalışma tasarımları: Tarama, biyoyararlanım, biyoeşdeğerlik, doku toplama, metabolit toplama
  • Analitik destek: LC / MS, LC / UV ve ELISA (özel analitik protokoller mevcuttur)

EUROLAB'ta uzman ekibimiz sektördeki en deneyimli ve bilgili bilim adamları arasındadır. Labotaruvarımız ilaç ve biyofarmasötik şirketleriyle uzun bir ortaklık geçmişine sahiptir. İç kalite süreçlerinizi desteklemek için aşağıdakiler dahil çeşitli testler gerçekleştiriyoruz: İzolatör ortamı için bir temiz odada sterilite (USP 71) testi, çeşitli yöntemler kullanarak partikül testleri (USP 787, 788), bakteriyel endotoksin, filtre doğrulamaları, konteyner kapatma bütünlüğü ve USP tamamlayıcı testi. Ürünün Gamma, e-beam veya EO ile son olarak sterilize edilip edilmediğine bakılmaksızın bu testi destekleyecek uzmanlığa sahibiz.

İlaç ve biyo-ilaç endüstrisi için uzmanlaşmış ek analitik hizmetlerimiz şunları içerir: stabilite testi, E / L, Safsızlıklar ve ağır metaller. İlaç aktif maddelerinin, başlangıç ​​materyalinin, ara ürünlerin, bitmiş ürünlerin, safsızlıkların ve bozunma ürünlerinin Kalite Kontrolü.

Tesisinizi çevre ve su sistemi testleri ile desteklemeye ve temiz oda içindeki temizlik süreçlerini doğrulamaya yardımcı olabiliriz. 

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, farmasötik ve farmakoloji testleri konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp