Ağır Metal Testi

Ağır Metal Testi

İlaç geliştirme ve üretim söz konusu olduğunda, ağır metaller için USP test standartları kalite, saflık ve tutarlılık sağlar. Yakın zamanda yürürlüğe giren yeni düzenlemelerle, güvenli seviyelerde temel safsızlıkların sağlanması daha zor hale geldi. Profesyonel bir test laboratuvarı yardımıyla markanızın uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Ağır Metal Testi

EUROLAB, hem müşterilerimize hem de onların tüketicilerine bağlıdır. Müşterilerimizin ürünlerindeki temel safsızlıkların türlerini ve miktarlarını belirleyerek, tüketici için riski en aza indiriyor ve müşterilerimizin başarısını sağlıyoruz.

EUROLAB, ağır metallerin varlığını test etmek için emrinizde olan son teknoloji Analitik, Mikrobiyolojik, Klinik, Fotobiyoloji ve In-Vitro Toksikoloji test laboratuvarlarını işletmektedir. EUROLAB ürününüzün tüm bileşenlerini ve ayrıca monte edilmiş ve doldurulmuş ürünün kendisini analiz etmek için son teknoloji Endüktif Olarak Birleştirilmiş Plazma - Kütle Spektrometresi (ICP-MS) ve mikrodalga sindirim numune hazırlama sistemleri ile donatılmıştır. 

Şirket içi uzmanlarımız, temel safsızlık testi ihtiyaçlarınız açısından sizinle konuşmaya hazırdır. USP geleneksel ağır metal test yöntemlerini ortadan kaldırmış olsa da, yeni standartları daha yüksek kalite ve güvenlik sağlayacaktır. Daha doğru yöntemler ve ileri teknoloji kullanan EUROLAB, halk sağlığı açısından güvenli sınırlar belirleyen bu yeni USP standartlarını takip eder.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp