Farmasötik NMR Analizi

Farmasötik NMR Analizi

EUROLAB, NMR spektroskopik analiz yoluyla farmasötik geliştirme ve üretimi desteklemek için kapsamlı bilgiler sağlar. Farmasötik maddelerin ve kontaminantların kimliğini doğrulamak ve belirlemek için kullanılabilecek moleküler yapı hakkında ayrıntılı bilgilerin yanı sıra, proteinler ve biyobenzerler gibi biyolojik maddelerin daha yüksek dereceli yapısı hakkında anlamlı bilgiler sağlar.

Farmasötik NMR Analizi

NMR verilerinin yorumlanması genellikle karmaşık olabilir ve yöntem geliştirme zor olabilir. Bazı durumlarda, karar verme sürecinizi basitleştirebilecek ayrıntılı bilgiler elde etmek için 2D NMR gibi gelişmiş NMR yaklaşımları gerekebilir.

Uzmanlarımız, erken aşamalardan onaya kadar kritik geliştirme aşamalarını destekleyen İyi Laboratuvar Uygulamaları (GLP) ve İyi Üretim Uygulamaları (cGMP) ile uyumlu kapsamlı çözüm durumu NMR analiz hizmetleri sunar. Düzenleyici NMR verileri, düzenleyici sorguları desteklemek veya ürününüzün kalite özelliklerini karşıladığından emin olmak için gereklidir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp