Koruyucu Madde Testi

Koruyucu Madde Testi

Sentetik ve doğal koruyucular, normal ürün kullanımı sırasında meydana gelebilecek kazara mikrobiyal kontaminasyonu engeller. Koruyucu etkinlik testi , kozmetik, farmasötik ve kişisel bakım ürünü üreticilerinin, istenmeyen koruyucu yan etkileri en aza indirirken mikrobiyal büyümenin önlenmesine uygun olan koruyucu kombinasyon (lar) ı ve konsantrasyon (lar) ı belirlemesi için gereklidir. Ayrıca koruyucu formülasyonlar, insan sağlığının korunması ve pazar onayı için düzenleyici standartları karşılamalıdır.

Koruyucu Madde Testi

EUROLAB, tümü ürün güvenliğinin, etkinliğinin ve verimliliğinin belirlenmesinde emrinizde olan son teknoloji ürünü analitik, mikrobiyolojik, klinik, fotobiyoloji ve in-vitro toksikoloji test laboratuvarlarına sahiptir. Şirket içi uzmanlarımız, üreticilerin bir formülasyona dahil edilecek en etkili koruyucu kombinasyon (ları) ve konsantrasyon (lar) ı ve "raf saklama" koşullarında koruyucu stabiliteyi belirlemelerine yardımcı olur. Uzman bölümlerimizi ve saygın laboratuvar tesisimizi kullanarak EUROLAB'ta geniş bir ürün yelpazesini test ediyoruz. Farmasötik, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri dahil uzmanlarımız, uyumluluğu sağlarken ve bütçeyle ilgili endişelerinizi giderirken bu ürünlerin etkinliğini belirlemek için rehberlik sunar.

Müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre, çeşitli departmanlarda geniş bir destek yelpazesi sunuyoruz . İlk ürün testi, yüksek kaliteli, güvenli ve güvenilir bir ürün açısından oldukça karmaşık olabileceğinden, müşterilerimiz genellikle aşağıdakiler dahil olmak üzere çok sayıda departmanın ve uzmanlık alanının faydalarını keşfeder:

  • Klinik - Etkinlik denemeleri, güvenlik, tüketici kullanımda ve 'dermatologlar tarafından test edilmiş' ve 'göz doktorları tarafından test edilmiş' gibi iddiaları desteklemek için gerçekleştirilebilir.
  • In-Vitro Güvenlik - In- vitro güvenlik departmanımız, müşterilerimize hayvansal olmayan veya hayvansız toksikoloji testi yapmak istediklerinde yardımcı olur.
  • Mikrobiyoloji - Mikrobiyal kontaminasyon ve koruyucu test, kozmetik ürünler için çok önemlidir.
  • Fotobiyoloji - SPF ve Suya Dayanıklı iddialarından FotoAllerji ve Fototoksisite çalışmalarına kadar, EUROLAB güneş koruyucu testlerinde dünya lideridir.
  • Analitik - Hammaddeler, seri salınım ve stabilite raf ömrü testlerinden düşük seviyeli tespit iddialarına kadar, analitik departmanımız tüm gereksinimlerin endüstri standartlarına göre karşılanmasını sağlar.
Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp