Toplu Sürüm ve Hammadde Testi

Toplu Sürüm ve Hammadde Testi

Çok çeşitli kimyasal analiz tekniklerini kullanarak, pazarlama izinleri ve farmakopelerde belirtildiği gibi hammaddelerin, bitmiş ürünlerin, ambalaj malzemelerinin ve tıbbi cihazların kalite kontrol testlerini sağlıyoruz.

Toplu Sürüm ve Hammadde Testi

Uzmanlarımız, ürünlerinizin satış, tedarik veya ihracat öncesinde en yüksek kalitede farmasötik / biyofarmasötik ürünler olduğundan emin olmak ve mevzuata uygun olduklarından emin olmak için GMP toplu salım testi gerçekleştirebilir. Son teknoloji ürünü analitik tesislerimiz, ürünlerin pazarlama izni (MA) veya Klinik Deneme Dosyası (CTD) kapsamındaki spesifikasyonları karşıladığından emin olmak için testleri destekler. 

Özel hizmetimiz, kalite kontrol prosedürlerinin üretim ortamınıza sorunsuz bir şekilde entegre edildiğinden emin olmak için yöntem transferi ve analist değişim hizmetlerimizle laboratuvarlarımızın ötesine uzanır. EUROLAB'ta uzmanlarımız, üretimde kullanılacak hammaddelerinizin kalitesini, saflığını ve stabilitesini belirleyebilir, test edebilir ve belirleyebilir. Analiz, farmakope monograflarına (Ph. Eur., BP, USP ve JP) ve / veya spesifikasyonlarınıza göre yürütülebilir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp