ISTA Sıcaklık Koşullandırma

ISTA Sıcaklık Koşullandırma

EUROLAB, son teknoloji laboratuvarlarında, uzman ekibiyle birlikte, ambalaj testi hizmetlerinin bir parçası olarak sıcaklık ve bağıl nem koşullandırma sunar.

ISTA Sıcaklık Koşullandırma

Dağıtım testi, ardışık düzeniniz için mümkün olan en iyi simülasyonu gerçekleştirmeyi amaçlar. Gönderilen birçok ürün sıcaklığa duyarlıdır; dondurulmuş veya soğutulmuş gıda, sıcaklık kontrollü ilaçlar, vb. Ürünleriniz bu kategorilerden birine girmese bile, sıcaklık veya bağıl neme veya bunların bir kombinasyonuna karşı bazı hassasiyetleri olabilir. 

Örneğin, soğuk sıcaklıktaki plastikler kırılgan hale gelebilir. Birçok ürün, ortam koşullarına duyarlı olarak kabul edilmese de, çok iyi, belirli koşullar altında, ortam dağıtım koşullarının bir sonucu olarak dağıtım hasarlarına uğrayabilir. Bu nedenle ISTA, ürünlerinizin belirli senaryolar altında geçiş testi yapılabilmesi için ortam koşullarında öngörülen çeşitli dağıtım koşulları geliştirmiştir.

ISTA sıcaklık koşullandırma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sizi bugün test laboratuvarımızla iletişime geçmeye davet ediyoruz. Sorularınızı yanıtlamak ve özel malzeme testi gereksinimleriniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız..

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp