Kimyasal Testler

Kimyasal Testler

Kimyasal test ve analiz, ürünlerde, imalatta ve endüstriyel işlemlerde kullanılan malzeme ve maddelerin kalitesini tanımlama, karakterize etme ve anlama sürecini tarif etmektedir.

Kimyasal Testler

Kimyasal test ve analiz, iyon kromatografisinden yüksek voltajlı ark izlemeye, bileşim analizi, iz kontaminasyon tespiti, metal testi, bilinmeyenlerin tespiti ve düzenleyici testlere kadar yüzlerce test ve analizi kapsamına almaktadır.

Ürünlerimizi üretmek için plastikler, boyalar, temizlik ürünleri, kozmetikler ve gıda gibi pek çok kimyasal madde kullanılmaktadır. Günümüzde, günlük hayatımızın tüketici ürünlerinde bulunan yaklaşık 1.500 farklı kimyasalın ya insanlar ya da çevre için toksik olduğu bilinmektedir.

EUROLAB, hammaddeden bitmiş ürünlere kadar ürünün yaşam döngüsünün her adımında kimyasal testler konusundaki yasal gerekliliklere uyumu sağlamak için çözümler sunarak güvenli ve güçlü ürünlere ihtiyacınız olduğunda sizi destekler.

Uzman ekibimiz ve ISO 17025 dahil pek çok uluslararası akreditasyona sahip laboratuvarımız ile sonuçların güvenilirliğini, tekrarlanabilirliğini ve izlenebilirliğini garanti ederiz.

EUROLAB, Dezenfektan,Ambalaj ve Kağıt, Oyuncaklar, Makyaj malzemeleri, Deterjanlar ve temizlik ürünleri, Gıda ile temas eden malzemeler, Mobilya, Dış mekan ekipmanı, Elektrikli ve elektronik ürünler, Otomotiv gibi pek çok sektör ve ürün kategorisinde kimyasal test ve analiz hizmeti sunar.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, kimyasal testler ve analizler kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp