Dietilen Glikol Testi

Dietilen Glikol Testi

EUROLAB, dietilen glikol (DEG) testleri, kanıtları ve analizleri sunar. Tüketim mallarında, bileşenlerinde ve hammaddelerde dietilen glikolün varlığı EUROLAB laboratuvarlarında kanıtlanmıştır. 

Dietilen Glikol Testi

Diş macunu (diş macunu), öksürük şurubu ve özel markalar veya sahte ürünler olarak yapılan ve ihraç edilen diğer tüketici ürünleri yerine gliserin (gliserin) yerine dietilen glikol (DEG) kullanıldı. EUROLAB laboratuvarları, gerekirse eser içeriği belirlenene kadar ürünleri ve hammaddeleri DEG ve diğer kimyasal bileşiklerin varlığı açısından tarar.

Diş macunu, benzer toksisiteye sahip dietilen glikol ve etilen glikol varlığı açısından gaz kromatografisi / kütle spektrometresi kullanarak incelemek için Adli Kimya Merkezi (FCC) yönteminin uygulanması. Örnekler bir asetonitril / su karışımı ile ekstrakte edilir. Ekstrakt daha sonra katıları uzaklaştırmak için santrifüjlenir ve süpernatantın bir kısmı bir polar GC kolonunda analiz edilir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp