Gres Yağı Testleri

Gres Yağı Testleri

EUROLAB, makine, havacılık, denizcilik, denizcilik ve endüstriyel uygulamalar için yağ testi ve analiz hizmetleri sunar. Yağ testleri EUROLAB tarafından IP, ASTM, Savunma Standardı ve diğer resmi test yöntemleri ve protokollerine uygun olarak yapılır. 

Gres Yağı Testleri

Yağ performansını değerlendirmek için çok çeşitli test cihazları ve test yöntemleri mevcuttur. Yağ numunesi testi, SAE, AMS-M, ELGI, NLGI ve EI petrol komitelerinin üyeleri olan ve test yöntemlerinin seçimi ve sonuçların yorumlanması konusunda tavsiyelerde bulunan deneyimli danışmanlardan oluşan bir ekip tarafından desteklenir.

EUROLAB gres test laboratuvarları, yağlayıcı ve cihaz üreticilerinden bağımsızdır ve ideal olarak testler için ayarlanmıştır. Farnborough UK laboratuvarı hassas yağ analizine sahiptir, örn. B. Hata doğrulama, hata kontrolü, farklı markaların karşılaştırılması ve farklı marka ve tipteki yağlar arasında uyumluluk için veri üretimi.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp