Kontaminasyon Testleri

Kontaminasyon Testleri

EUROLAB, yağlama yağları ve sıvıları için kirlilik testleri ve analizleri sunar. Yağlama yağlarının ve sıvılarının belirsiz şekilde kirlenmesi, nihayetinde endüstrideki kritik ekipmanlara, elektrik üretimine ve nakliyeye, makine arızalarına ve planlanmamış kesintilere neden olabilir.

Kontaminasyon Testleri

EUROLAB kalite izleme programı, çalışan yağları ve sıvıları etkileyen safsızlıkları belirlemeye ve ölçmeye yardımcı olur. Yağ kirliliğini erken tespit ederek, müşterilerimiz kirlenme daha ciddi hale gelmeden önce proaktif önleyici bakım önlemleri alabilirler.

Kullanılmış yağların ve sıvıların kirlilik analizi, kiri veya küçük kirleri tespit eder. Test edilen ve izlenen kirleticiler, ekipman aşınması ve yıpranması hakkında önemli veriler sağlayan motor ve makine parçalarından iz metalleri içerir. Gerekirse ek testler, nem, bilinmeyen parçacıklar, kimyasallar ve yağda bulunan diğer potansiyel olarak zararlı bileşenler için test sonuçları sağlar.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp