REACH Testleri

REACH Testleri

EUROLAB, karmaşık REACH yönetmeliği EG1907 / 2006 için basit çözümler sunar. REACH ve düzenleyici kimyasal test programları, kayıt faaliyetlerinizin kritik bir bölümünü oluşturacaktır. 

REACH Testleri

Pek çok bölgede, yasal gereklilikler, üreticilerin ve ithalatçıların kimyasal maddelerinin özellikleri hakkında bilgi toplamasını gerektirir. Bu bilgiler, kimyasal bilgilerin güvenli bir şekilde işlenmesini ve kaydedilmesini sağlayacak ve kimyasal ürünlerin pazarlanmasını veya piyasaya sürülmesini sağlayacaktır.

Düzenleyici kimyasal test programları gereksinimlerini karşılamak için oluşturulan kimyasal mülkiyet verileri, hem lider hem de ortak tescil ettirenler için REACH Kayıt sürecinin zorunlu bir parçasıdır.

EUROLAB, REACH'e uygunluk (kimyasalların kaydı, değerlendirilmesi ve kısıtlanması) için kapsamlı lojistik, operasyonel, düzenleyici ve teknik çözümlere sahiptir. Intertek, karmaşık REACH yönetmeliği EG1907 / 2006 için basit çözümler sunar ve REACH uyumluluğunu verimli bir şekilde gerçekleştirmenizde sizi destekler.

REACH test hizmetlerimiz, başarılı bir şekilde kaydolmanızı kolaylaştırmak için tasarlanmış özel programlardan oluşur. EUROLAB'ın uzman ekibi, madde kimliği gereksinimlerinizin ve aynılık testinizin bir parçası olarak yapısal ve bileşimsel bilgiler için yüksek kaliteli analitik hizmetler üretir. Ek olarak, eksiksiz bir fizikokimyasal özellik testi yelpazesi sunuyoruz. Hizmetler, gerektiği şekilde ISO 17025 veya İyi Laboratuvar Uygulamaları (GLP) standartlarına sunulabilir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp