Triklosan Testi ve Analizi

Triklosan Testi ve Analizi

Triclosan'ın analitik laboratuar testleri ve analizleri modern laboratuarlarımızda uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Triklosan, çeşitli ürünlerde bakteri, mantar ve küf oluşumunu önlemek ve kokuları önlemek için kullanılan antibakteriyel ve antifungal bir ajandır. bazı örnekler; Plastik ve ev deterjanları.

Triklosan Testi ve Analizi

Triclosan ayrıca tıbbi ve pestisit kullanımlarına sahiptir. Ürünlerde kullanımıyla ilgili sorular vardır ve bu nedenle bunlar tüketicileri ve çevreyi korumak için Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avrupa Birliği tarafından düzenlenmektedir.

EUROLAB'ın kapsamlı analiz laboratuarları ağı, deneyimli bilim adamları tarafından desteklenmekte ve ileri teknoloji araçları ile donatılmıştır. EUROLAB'daki bilim adamları ve kimyagerler, çeşitli ürünler ve endüstrilerle çalışma konusunda uzun yıllara dayanan pratik deneyime sahiptir.

Yasal ve güvenlik gerekliliklerine uymanız, riskleri yönetmeniz, ürün bütünlüğünü ve kalitesini sağlamanız ve pazara sunma süresini kısaltmanız konusunda sizi etkili bir şekilde destekleyebiliriz.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp