Solunum Koruma Ekipmanları Testleri

Solunum Koruma Ekipmanları Testleri

EUROLAB, solunum koruma ekipmanının akredite üçüncü şahıs uygunluk değerlendirmesi için önde gelen bir kaynaktır. EUROLAB, solunum cihazlarını, filtreleri, kartuşları ve bunların birçok ilişkili cihazını ve aksesuarını çok çeşitli ABD (NIOSH), Avrupa (EN) ve Avustralya (AS / NZS) standartlarına göre test eder. 

Solunum Koruma Ekipmanları Testleri

Yeteneklerimiz kapsamlıdır ve tek kullanımlık yarım maske filtreli yüz maskelerinden kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer solunum tehlikelerine (KBRN) karşı koruma sağlamak için tasarlanmış özel ekipmanlara kadar çeşitlilik gösterir.

EUROLAB'ın akreditasyon kapsamı, herhangi bir bağımsız uygunluk değerlendirme kuruluşunun CDC tarafından yayınlanan solunum cihazı test protokollerinin en kapsamlı kapsamını sunar. 

EUROLAB, tüm solunum koruma cihazlarını (FFP / N95, APR, PAPR, SAR, SCBA ve SCSR) kapsayan 75'ten fazla NIOSH standart test prosedürü gerçekleştirmek üzere akredite edilmiştir. Test raporlarımız, NIOSH tarafından teslim öncesi performans verileri olarak kabul edilmektedir. Mesleki kullanım için ABD'de pazarlanması, satılması veya dağıtılması amaçlanan solunum KKD'leri için onay sürecinin bir parçası olarak NIOSH tarafından ön teslim test sonuçları gereklidir.

EUROLAB'ın bu alandaki uzmanlığı, müşterilerine küresel olarak ilgili standart test yöntemi için güvenilir veriler ve sonuçlar ve solunum koruması için performans gereksinimleri içeren onaylanmış test raporları sunar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp