Kozmetik Ambalaj Testleri

Kozmetik Ambalaj Testleri

Kozmetik ürünlerin formülünün korunmasına hizmet etmek için ambalaj malzemesi spesifikasyonlarına benimsenen uygun analitik tekniklerin kullanılması gerekmektedir. EUROLAB Kozmetik Ambalaj Test hizmetleri, inert (seramik, cam) ve inert olmayan malzemeleri (kağıt ve karton, plastik, kauçuk, silikon, rejenere selüloz, metaller, alaşımlar, bambu, geri dönüştürülmüş, aktif ve akıllı ve esnek) tespit eder. 

Kozmetik Ambalaj Testleri

Ayrıca filmler, şişeler ve renkli, renkli olmayan, baskılı ve baskılı olmayan tüm kap tiplerini de tespit ediyoruz. 

Kozmetik Ambalaj işlevsel özellikleri ambalaj performansını etkiler ve verileri ambalaj malzemesinin işlevselliğini ölçmek ve son olarak kozmetik ambalajın güvenliğini arttırmak için kullanılır. QAV anda ölçme yapışıcılığı , Esnekliği , Sertlik, Grup bağlılığı, Burst gücü, Breaking noktayı, Çatlama, Jel gücü, Verim noktası, Tutarlılık ve Gevşeme.

Kozmetik Ambalaj testinde belirtildiği gibi, EUROLAB, genel güvenlik gerekliliklerini belirten 1935/2004 No'lu Gıda ile Temas Eden Malzemeler hakkındaki tüm ambalaj malzemeleri (EC) ile uyumlu çerçeveden genel güvenlik ve inertlik ilkelerini takip eder. En kapsamlı spesifik AB önlemi, gıda ile temas etmesi amaçlanan plastik malzemeler ve ürünler hakkında 10/2011 sayılı AB'dir. Gıda Plastik ürünlerini incelemek Göç de dikkate alınmaktadır.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Kozmetik Ambalaj Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp