Virüsidal Dezenfektan Testi

Virüsidal Dezenfektan Testi

EUROLAB, son teknoloji laboratuvarları ve konusunda uzman ekibiyle, kozmetik testleri kapamında, Virüsidal Dezenfektan Testi sunar.

Virüsidal Dezenfektan Testi

Bu testler, çeşitli virüslerle tehdit edilen dezenfektan ürünler için virüsidal etkinlik verileri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Test, Pestisit Değerlendirme Yönergeleri, Alt Bölüm G: Ürün Performansı'nda belirtilen ABD Çevre Koruma Ajansı gerekliliklerinde belirtildiği gibi, AOAC Resmi Yöntem 961.02, Dezenfektan Olarak Antiseptik Sprey Ürünlerinin (17. Baskı, 2000) bir değişikliğine dayalı olarak gerçekleştirilir.

On yıllardır virüsler dahil tehlikeli mikropların yayılmasını önlemek için dezenfektanlar ve antiseptikler kullanılmıştır. Viral epidemiyoloji ve bulaşma hakkındaki temel bilgiler, ürününüzün virüsidal aktivitesini test etmenin doğru yolunu belirlemede ve belirli bir virüsü etkisiz hale getirmek için uygun formülasyonu seçmede büyük değer taşır. Viral enfeksiyonlar, bir kişiden diğerine doğrudan veya dolaylı olarak bulaşır ve genellikle bulaşma yoluna göre sınıflandırılır.

Daha fazla bilgi için kozmetik test laboratuvarımız ile iletişime geçebilir, konusunda uzman ekibimizden tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp