ASTM F2996 Kalça Femoral Stemi Testi

ASTM F2996 Kalça Femoral Stemi Testi

FEA modüler olmayan kalça femoral stemi ASTM F2996, Modüler Olmayan Metalik Ortopedik Kalça Femoral Gövdelerin Sonlu Eleman Analizi (FEA) için Standart Uygulama yönergelerini kapsar. EUROLAB, ilgili testleri laboratuvarlarında kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

ASTM F2996 Kalça Femoral Stemi Testi

Bu standart, modüler olmayan metalik ortopedik kalça sapı tasarımlarının statik implant streslerini ve suşlarını değerlendirmek için sonlu eleman modellerinin geliştirilmesi için gereksinimleri ve hususları belirler. Fiziksel test miktarında verimlilik sağlamak için bir implant boyutları ailesi içinde en kötü durum değerlendirmesi için kullanılabilir. Yükleme, ISO 7206-4'e göre gerçekleştirilir.  

Bu uygulama aynı zamanda, statik implant gerilmelerinin ve gerilimlerinin tahmin edilmesi amacıyla modüler olmayan metal ortopedik kalça sapı tasarımlarının değerlendirilmesinde kullanılacak sonlu eleman modellerinin geliştirilmesi için gereksinimleri ve düşünceleri belirler.

EUROLAB, 25 yılı aşkın deneyimi, son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, test, ölçüm ve analiz konularında kusursuz hizmet almanızı sağlar.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp