CFR Testi

CFR Testi

"CFR", Federal Düzenlemeler Yasasını ifade eder. Birleşik Devletler hükümeti tarafından oluşturulmuş ve Federal Kayıtta Federal Hükümetin ilgili kurumları ve departmanları tarafından yayınlanan bir dizi kuraldır. 

CFR Testi

CFR'de otoyollar ve bankacılıktan ulusal savunma ve halk sağlığına kadar çok çeşitli alanları kapsayan 50 başlık var. Her başlığın bölümleri ve bölümleri vardır. Belirli bir düzenlemenin nasıl yazıldığını anlamak için, başlığın "CFR" nin solunda bulunduğunu, bölümün "CFR" nin sağında bulunduğunu ve bölüm veya alt bölümün sağında bulunduğunu anlamak faydalı olabilir.

21 CFR 177 Yönetmeliği nedir?

Federal Düzenlemeler Yasasının 21. Başlığı, Gıda ve İlaçlarla ilgilidir. Bölüm 177, "dolaylı gıda katkı maddeleri: polimerler" olarak adlandırılmıştır. Bu düzenlemeler, gıda ile temas eden malzemeleri kapsar ve bu nedenle dolaylı bir gıda katkı maddesi olarak kabul edilir - örnekler, gıda saklama kapları veya gıda paketleme malzemeleridir. 

Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanılan gıda ile temas eden malzemeler 21 CFR 177 yönetmeliğine uygun olmalıdır. Uygulama ve malzeme türü (Bölüm 177 ile kullanım için kabul edilebilir olan bu çağrı üzerinden malzeme . - 177 1010 . 2910). Ayrıca özel testler gerektirirler (yine uygulama ve malzeme türüne göre çağrılır). Bunlar tipik olarak, çeşitli çözücülerdeki tanımlama ve ekstrakte edilebilir içerik için testlerdir.

 

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp