EN 1192 Kapılar - Mukavemet Gereksinimlerinin Sınıflandırılması için Standart Test

EN 1192 Kapılar - Mukavemet Gereksinimlerinin Sınıflandırılması için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 1192 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kapı kanatlarının, kapı çerçevelerinin, kapı takımlarının ve kapı düzeneklerinin dikey yüke, statik burulmaya, yumuşak ve ağır gövde darbesine ve sert gövde darbesine dayanma güçlerine göre uygun olduğunda sınıflandırmanın bir yolunu sağlar.

EN 1192 Kapılar - Mukavemet Gereksinimlerinin Sınıflandırılması için Standart Test

Performans seviyeleri, bir dizi görev kategorisi için normal kullanımı gösterir. Hırsızlığa karşı dayanıklılık veya cam dolgularla ilgili güvenlik gereksinimleri gibi özel gereksinimler kapsanmamaktadır.

Kapılara gelen baskılar ve kaza sonucu oluşan darbeler, kapılara zarar vermez ve performanslarını bozmaz.

Menteşeli veya döner kapılar EN 947'ye göre test edilecektir. Bu, kendi çerçevesine sabitlenmiş açık bir kapı kanadının serbest kenarına dikey bir yük uygulandığında oluşan kalıcı deformasyonu belirlemek için kullanılacak yöntemi belirtir.

EUROLAB, üreticilere EN 1192 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp