EN 12155 Giydirme Cephe - Su Geçirmezlik - Statik Basınç Altında Laboratuvar Testi

EN 12155 Giydirme Cephe - Su Geçirmezlik - Statik Basınç Altında Laboratuvar Testi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 12155 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, giydirme cephenin hem sabit hem de açılabilir kısımlarının su geçirmezliğini belirleme yöntemini tanımlar.

EN 12155 Giydirme Cephe - Su Geçirmezlik - Statik Basınç Altında Laboratuvar Testi

Numunenin dış yüzünün, pozitif statik hava basıncı ile sürekli bir su filmine nasıl maruz bırakılması gerektiğini açıklar.

Belirli zaman aralıklarında uygulanan pozitif statik test basınçlarının artışlarıyla numunenin dış yüzeyi üzerine sürekli bir film içinde sabit ve belirli miktarda su uygulanması, test operatörü, herhangi bir su sızıntısının ne zaman ve nerede meydana geldiğini not etmelidir.

Test numunesinin yerleştirilebileceği bir açıklığı olan bir oda, testler sırasında uygulanması muhtemel test basınçlarına dayanacak yeterli güç ve rijitliğe sahip olacaktır. Test numunesinin performansını etkileyecek herhangi bir ölçüde test basıncı altında bükülmemelidir.

işlerde kullanım koşullarına uygun olarak numunenin ekleneceği yeterli temsili yapısal destekler sağlanacaktır.

EUROLAB, üreticilere EN 12155 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp