EN 1253-5 Binalar için Oluklar - Bölüm 5: Hafif Sıvılarla Kapatılan Oluklar

EN 1253-5 Binalar için Oluklar - Bölüm 5: Hafif Sıvılarla Kapatılan Oluklar

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 1253-5 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu Avrupa standardı, binalar için hafif sıvı kapaklı fabrika yapımı olukların tasarım, yapım, performans, uygulama ve işaretleme ile test yöntemleri için gereksinimleri belirtir.

EN 1253-5 Binalar için Oluklar - Bölüm 5: Hafif Sıvılarla Kapatılan Oluklar

Acil durumlarda hafif sıvıların drenaj sistemlerine kontrolsüz bir şekilde boşaltılmasını önlemek için binalar için hafif sıvı kapakları uygulanacaktır. Bu Avrupa standardı, EN 858-1 kapsamındaki hafif sıvıların ayrılmasına yönelik tesisler için geçerli değildir.

İmalatçı, hafif bir sıvı kapağı olan kapana kısılmış oluk kullanımı ile ilgili tüm uygun bilgileri sağlamalıdır, örn. elleçleme, nakliye, geçici depolama ve kurulum, çalıştırma ve bakım talimatları gibi.

EUROLAB, üreticilere EN 1253-5 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp