EN 12604 Endüstriyel, Ticari ve Garaj Kapıları - Mekanik Yönler - Gereksinimler ve Test Yöntemleri

EN 12604 Endüstriyel, Ticari ve Garaj Kapıları - Mekanik Yönler - Gereksinimler ve Test Yöntemleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 12604 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu Avrupa standardı, insanların erişebileceği alanlara kurulması amaçlanan ve ana kullanım amacı, yolcuların eşlik ettiği veya sürdüğü mallara ve araçlara güvenli erişim sağlamak olan, elle çalıştırılan kapılar, kapılar ve bariyerler için mekanik gereksinimleri ve test yöntemlerini belirtir.

EN 12604 Endüstriyel, Ticari ve Garaj Kapıları - Mekanik Yönler - Gereksinimler ve Test Yöntemleri

Bu Avrupa standardı ayrıca, esas olarak malların korunması için sağlanan perakende satış yerlerinde kullanılan sarmal kepenkler ve kepenkler gibi manuel olarak çalıştırılan dikey olarak hareket eden ticari kapıları da kapsar.

Bu standart sadece binanın yük taşıma yapısının bir parçası olmayan kapılar için geçerlidir. Bu standartta "kapı" terimi kullanıldığında, bu standardın kapsamında tanımlanan kapı, kapı ve bariyer tiplerinin ve çeşitlerinin tam kapsamını kapsadığı kabul edilir.

Kapılar, güvenli bir şekilde kurulacak, bakımı yapılacak, onarılacak ve kullanılacak şekilde tasarlanmalı ve yapılmalıdır. Kapılar, normal kullanımda maruz kalacakları hem statik hem de dinamik kuvvetlere dayanmalıdır. Normal koşullar altında aşınma, yorulma ve korozyon da dikkate alınmalıdır.

EUROLAB, üreticilere EN 12604 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp