EN 12670 Doğal Taş - Terminoloji Test Standardı

EN 12670 Doğal Taş - Terminoloji Test Standardı

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 12670 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, bilimsel ve teknik terimleri, test yöntemlerini, ürünleri ve Doğal Taşların sınıflandırılmasını kapsayan önerilen terminolojiyi tanımlar.

EN 12670 Doğal Taş - Terminoloji Test Standardı

Doğal Taş terimi, belirgin jeolojik farklılıklara sahip birkaç kaya türünü gruplandırır. Doğal Taş'ın işlenmesi ve ticareti çok özel bir kelime dağarcığı oluşturmuştur. Bu terimlerin çoğu, bazen bilimsel tanımlardan uzak olan popüler veya taş ocağı dilinden alınmıştır.

Bu standart, Doğal Taşların jeolojik ve petrolojik tanımları ve sınıflandırılması için terminolojik temelleri oluşturur. Diğer maddelerde tanımlanan doğal taş ürünlerinin tanımlarına yapılan atıflar Avrupa Standartları, gerektiğinde sağlanır.

Terminoloji jeoloji, madencilik, işleme, pazarlama ve Doğal Taş ürünleri alanlarını kapsar. Dahil edilen bilimsel sınıflandırmalar, taş çeşitlerinin bilimsel adını belirlemeye izin verir.

EUROLAB, üreticilere EN 12670 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp