EN 13051 Giydirme Cephe - Su Geçirmezlik - Saha Testi

EN 13051 Giydirme Cephe - Su Geçirmezlik - Saha Testi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 13051 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, bir binaya monte edildiğinde giydirme cephelerde oluşabilecek herhangi bir su sızıntı noktasının kontrol edilmesi için kullanılacak yöntemi tanımlar.

EN 13051 Giydirme Cephe - Su Geçirmezlik - Saha Testi

Sınıflandırma amaçları için gerekli olmayan ek bir testtir. Öncelikle su sızıntılarının meydana geldiği yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Belirtildiğinde yeni kurulumlarda da kullanılabilir.

Bir binaya kurulan bir giydirme cephe alanının dış yüzü üzerinde sürekli bir su filmine nasıl tabi tutulacağını ve giydirme cepheye dahil edilen kapıların ve pencerelerin benzer şekilde test edilebileceğini açıklar.

Bu standart, EN 13830'da tanımlanan herhangi bir giydirme cephe ürünü için geçerlidir. Bir binaya monte edilen giydirme cephenin su geçirmezliği için alternatif, daha kapsamlı bir deney yapılabilir.

EUROLAB, üreticilere EN 13051 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp