EN 1337-11 Yapısal Mesnetler - Taşıma, Depolama ve Kurulum için Standart Test

EN 1337-11 Yapısal Mesnetler - Taşıma, Depolama ve Kurulum için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 1337-11 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, köprülerin veya benzer taşıma sistemleri gerektiren yapıların yapımında kullanılan mesnetlerin taşınması, depolanması ve montajına uygulanır.

EN 1337-11 Yapısal Mesnetler - Taşıma, Depolama ve Kurulum için Standart Test

Rulmanların ambalajı, nakliye sırasında zarar görmeyecek şekilde olacaktır. Rulmanların taşınması ve montajı, sadece bilgisi ve yeterliliği ispatlanmış kalifiye personel tarafından yapılacaktır.

Rulmanlar dikkatli bir şekilde kullanılmalı ve hasar ve kirlenmeye karşı korunmalıdır. Elle kaldırmaya uygun değilse, mekanik yollarla taşımayı kolaylaştırmak için kalıcı veya geçici ataşmanlar sağlanacaktır.

Rulmanlar teslimattan hemen sonra yapıya monte edilmezse, kullanıcı tarafından uygun bir alt tabaka üzerinde, örn. kalaslar üzerinde, koruyucu bir örtü ile donatılmış ve alttan havalandırılmıştır. Ara depolama, rulmanların hava (ısı, yağmur, kar veya dolu) veya kirletici maddeler veya sahada devam eden çalışma veya sahadaki trafik gibi diğer zararlı etkilerden dolayı kirlenmeyeceği veya hasar görmeyecek şekilde olacaktır.

EUROLAB, üreticilere EN 1337-11 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp