EN 13373 Doğal Taş Test Yöntemleri - Birimler Üzerinde Geometrik Özelliklerin Belirlenmesi

EN 13373 Doğal Taş Test Yöntemleri - Birimler Üzerinde Geometrik Özelliklerin Belirlenmesi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, EN 13373 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kaba bloklar, kaba levhalar, kaplama için bitmiş ürünler, döşeme, merdivenler ve modüler karolar ve döşeme birimleri (döşemeler ve bordürler) gibi doğal taş ürünlerinin geometrik özelliklerinin doğrulanması için yöntemleri açıklar.

EN 13373 Doğal Taş Test Yöntemleri - Birimler Üzerinde Geometrik Özelliklerin Belirlenmesi

Bu yöntemler, iki taraf arasında bir anlaşmazlık olması durumunda uygulanabilir, üretim kontrolü için zorunlu değildir. Hassasiyetlerinin burada belirtilenlere eşit veya daha iyi olduğu kanıtlanabildiği sürece diğer ölçüm cihazları kullanılabilir.

Tüm tartım, ölçüm ve test ekipmanlarının kalibre edilmesi veya ölçüm standartlarına göre yeniden izlenebilir olması ve belgelenmiş prosedürlere, sıklıklara ve kriterlere göre düzenli olarak denetlenmesi esastır. Boyutsal özelliklerin ifadesinin, ölçülen ürünün uygun sınıfına uygun olması önemlidir.

Bu yöntemler, EN 1467'ye uygun kaba blokların brüt boyutlarının ve net boyutlarının ölçümü için kullanılacaktır.

EUROLAB, üreticilere EN 13373 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 | EUROLAB Laboratory Services | Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp